Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK41/THY41

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada TK41/THY41 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK41/THY41 sefer sayılı uçuşu Johannesburg – İstanbul Atatürk Havalimanı seferiydi. Seferler 2016 yılında son buldu. Seferler Airbus 330 tipi uçaklarla yapılmaktaydı. Johannesburg – İstanbul Atatürk Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyordu?

Johnnesburg – İstanbul Atatürk Havalimanı arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 9 saat 30 dakika  civarında sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1106 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV