Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK503 ve TK504

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK503 ve TK504

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK503 / THY503 / THY3ME nerenin seferi? TK503 / THY503 / THY3ME nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK503 / THY503 / THY3ME sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK503 / THY503 / THY3ME sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Dakar Blaise Diagne Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A330  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Dakar Blaise Diagne Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dakar Blaise Diagne Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Dakar Blaise Diagne Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dakar Blaise Diagne Havalimanı arası  yaklaşık 6.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK504/ THY504 / THY7KM  nerenin seferi? TK504/ THY504 / THY7KM nolu uçuş nereye gidiyor?

Dakar Blaise Diagne Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dakar Blaise Diagne  Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dakar Blaise Diagne Havalimanı  – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dakar Blaise Diagne Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 6.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 95 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV