Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK59/THY59

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada TK59/THY59 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK59/THY59 sefer sayılı uçuşu Singapore Changi – İstanbul Atatürk Havalimanı seferiydi.  2018  yılının  Mart ayında son buldu. Seferler Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmaktaydı. Singapur –  İstanbul Atatürk Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyordu?

Singapur – İstanbul arası süre uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 11 saat civarında sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 891 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV