Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK594

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK594

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK594 / THY594 nerenin seferi? TK594 / THY594 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK594 / THY594 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK594 / THY594 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Libreville Havalimanı – Pointe Noire Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 737 MAX tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Libreville Havalimanı – Pointe Noire Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Libreville Havalimanı – Pointe Noire Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Libreville Havalimanı – Pointe Noire Havalimanıı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Libreville Havalimanı – Pointe Noire Havalimanı arası  yaklaşık 8 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 74 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV