Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK762 ve TK763

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK762 ve TK763

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK762 / THY762 / THY8VD nerenin seferi? TK762 / THY762 / THY8VD nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK762 / THY762 / THY8VD sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK762 / THY762 / THY8VD sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı –  Dubai Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Dubai Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dubai Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor? İstanbul Havalimanı –  Dubai Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dubai Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK763 / THY763 / THY24V nerenin seferi? TK763 / THY763 / THY24V nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK761 / THY761 / THY5HK sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK763 / THY763 / THY24V sefer sayılı uçuşu  Dubai Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi uçaklarla yapılmakta.

Dubai Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dubai Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dubai Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dubai Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul – Dubai uçak bileti ne kadar? İstanbul – Dubai uçak bileti fiyatı? İstanbul – Dubai uçak bileti fiyat? İstanbul – Dubai ucuz uçak bileti.  İstanbul – Dubai uçak bileti. İstanbul – Dubai uçak bileti kaç lira?  İstanbul – Dubai uçak bileti kaç dolar? İstanbul – Dubai uçak bileti varmı?  İstanbul – Dubai plane ticket.  Dubai – İstanbul uçak bileti ne kadar? Dubai – İstanbul uçak bileti fiyatı? Dubai – İstanbul uçak bileti fiyat? Dubai – İstanbul ucuz uçak bileti.  Dubai – İstanbul uçak bileti. Dubai – İstanbul uçak bileti kaç lira? Dubai – İstanbul uçak bileti kaç dolar? Dubai – İstanbul l uçak bileti varmı? Dubai – İstanbul plane ticket.

Bu yazı 166 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV