Türk Havayolu Şirketlerinin Uçakları Hazırlanıyor

Paylaş
 

Türk Havayolu şirketlerinin uçakları hazırlanıyor.

Anadolujet’in avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklardan en yenisi olan TC-LTY tescilli Airbus A321-271N – A321 Neo tipi uçak almanyanın Hamburg kentinde bulunan Airbus Finkenwerder tesislerinde havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat Tarafından böyle görüntülendi. Uçağın yapılacak bir dizi yer ve uçuş testinin ardından şirkete teslim edileceği öğrenildi.

Resim

Pegasus Hava Yolları’nın avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklardan en yenisi olan TC-RDT tescilli  Airbus A321-251N – A321 Neo tipi uçak almanyanın Hamburg kentinde bulunan Airbus Finkenwerder tesislerinde havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat Tarafından motorsua ve henüz boyanmamış şekilde böyle görüntülendi. Uçağın yapılacak bir dizi yer ve uçuş testinin ardından şirkete teslim edileceği öğrenildi.

Resim

Pegasus Hava Yolları’nın avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklardan en yenisi olan bir diğer uçağı olan TC-RDU tescilli  Airbus A321-251N – A321 Neo tipi uçak almanyanın Hamburg kentinde bulunan Airbus Finkenwerder tesislerinde havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat Tarafından böyle görüntülendi. Uçağın yapılacak bir dizi yer ve uçuş testinin ardından şirkete teslim edileceği öğrenildi.

Resim

Pegasus Hava Yolları’nın avrupalı uçak üreticisi Airbus şirketinden sipariş etmiş olduğu uçaklardan en yenisi olan bir diğer uçak olan TC-RDR tescilli Airbus A321-251N – A321 Neo tipi uçak almanyanın Hamburg kentinde bulunan Airbus Finkenwerder tesislerinde havacılık fotoğrafçısı Tobias Gudat Tarafından böyle görüntülendi. Uçağın yapılacak bir dizi yer ve uçuş testinin ardından şirkete teslim edileceği öğrenildi.

Resim

Fotoğraflar:

Tobias Gudat Twitter

 

Bu yazı 29 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV