Uçak Yolcularına Bedava 200 adet Samsung Note8 Telefon Dağıtıldı

Paylaş
 

Erhan Aydoğdu – Güney Koreli teknoloji lideri Samsung şirketi , Iberia Havayolları’nın La Coruna-Madrid seferinde 200 adet Samsung  Galaxy Note 8 cep telefonu dağıttı.

2017 yılının Ağustos ayında tanıtımı yapılan Samsung Galaxy Note 8 içerik özellikleriyle pek çok kullanıcının aklını çeldi. Fakat Galaxy Note 7 ile özellikle uçak yolculuklarında yaşananlar hala birçok kullanıcının aklını karıştırmakta. Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Samsung ise bir uçuşta 200 kişiye Galaxy Note 8 hediye etti!

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Samsung için oldukça zor geçti. Büyük beğeni toplayan özellikleri olan Samsung Galaxy Note 7‘nin geri toplatılmasına kadar geçen süreç büyük bir kabusa dönüştü. Teknoloji devi sorunlu cihazların tamamını piyasadan çekti ve para iadesi gerçekleştirdi. Fakat bu kararlar uygulanana kadar Galaxy Note 7 çoktan uçaklarda yasaklanmıştı bile! Dolayısıyla cihazın tehlikeli olduğu imajı bir kez yerleşmiş oldu. Samsung’un İspanya bürosu ise bu durumu değiştirmek ve şirketin lehine çevirmek adına ilginç bir çalışmaya imza attı. La Coruña’dan Madrid Barajas’a gerçekleşen uçuşa bilet alan yolcuların tamamı yepyeni birer Samsung Galaxy Note 8’in sahibi oldu.

Uçakta Samsung Galaxy Note8 sürprizi
Paylaşılan bilgilere bakılırsa bu kampanya Samsung İspanya ofisinin insiyatifinde gerçekleştirilmiş. Galaxy Note 7’nin uçaklara kabul edilmemesinin ardından Galaxy Note 8’in uçaktaki yolculara ücretsiz olarak verilmesi tamamen firmanın ülke içindeki imajını düzeltmeye odaklanıyor.

O anların videosu:

 

Bu yazı 1305 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV