Anadolujet Filosuna Bir Uçak Daha Katılıyor

Paylaş
 

Ülkemiz havayolu şirketi Türk Hava Yolları – THY’nin alt markası olan Anadolujet şirketine katılacak bir uçak daha görüntülendi.

Sizlerle bugün BURADA paylaştığımız bir önceki haberde TC-JZJ tescilli uçağın Shannon Havalimanı’nda görüntülendiğini paylaşmıştık.

Daha önce Türk Hava Yolları’nın Ryanair, Norwegian, Thomas Cook gibi havayolu şirketlerinde çalışan uçaklardan 21 adetini kiralayacağını sizlerle BURADA paylaşmıştık. THY ve Anadolujet şirketleri bünyesine katılacak uçakların hazırlıkları çeşitli havalimanlarında devam ediyor.

Bunlardan biri de Norveç düşük maliyetli havayolu şirketi olan Norwegian  şirketinde daha önce çalışan 6 yaşında Arctic Aviation kira şirketine ait LN-NGQ tescilli oeing 737-8JP tipi uçak. Uçak yapılacak bakım ve boyama işlemlerinin ardından önümüzdeki günlerde Anadolujet şirketine teslim edilecek ve – muhtemelen- TC-JZI tescilini alacak.

Uçak Oslo’da böyle görüntülendi.

Airliners.sk, o.z

Ayrıca Anadolujet şirketi bünyesine katılacak bir diğer uçak olan haberini BURADA paylaştığımız TC-JZK tescilli Boeing 737-8AS tipi uçak  ( EI- ESZ önceki tescil ) Shannon Havalimanı’nda Dave Corry tarafından 17 Aralık 2019 günü Anadolujet renklerinde görüntülendi

 

Bu yazı 573 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV