Atatürk, Esenboğa ve Sabiha Gökçen Çıkışlı İptal Seferler

Paylaş
 

İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı bazı seferler, varış bölgelerindeki olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi. İptal edilen seferler nedeniyle bilet değişikliği yapacak yolcular, bilet gişelerinde uzun kuyruklar oluşturabileceğinden havayolu ile seyahat edeceklerin duyuru ve  önerileri takip etmeleri önerilir. Sitemizde iptal edilen seferler havayolu şirketlerinin duyuruları nezdinde yapılmaktadır ve duyurular yapıldıkça güncellenmektedir.

Havayolu ile seyahat edecek yolcuların havayolu şirketlerinin uyarı ve güncellemelerini takip etmelerini tavsiye ederiz.

Pegasus Havayolları’na ait bir uçağı pistten çıkması ile Sabiha Gökçen THY seferleri iptal oldu.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi tarafından 7 Ocak 2019 günü yapılan açıklamada ”

Sabiha Gökçen Havalimanında pistin kapanmasına yol açan olay sebebi ile saat 15’e kadar Sabiha Gökçen inişli ve kalkışlı seferlerimiz iptal edilmek zorunda kalınmıştır.

Çağrı merkezimizden alternatif sefer planlamalarımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

İstanbul Atatürk Havalimanı seferler iptal mi? İstanbul Atatürk Havalimanı sefer iptalleri. İstanbul Atatürk Havalimanı Hangi seferler iptal edildi?

İatanbul Sabiha Gökçen  Havalimanı seferler iptal mi? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı sefer iptalleri. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Hangi seferler iptal edildi?

Ankara Esenboğa Havalimanı seferler iptal mi? Ankara Esenboğa Havalimanı sefer iptalleri. Ankara Esenboğa Havalimanı Hangi seferler iptal edildi?

Türk Hava Yolları – THY 24.02.2019 – 24 Şubat 2019 İptal seferleri. Anadolujet 24.02.2019 – 24 Şubat 2019 İptal Seferleri. Atlasglobal 24.02.2019 – 24 Şubat 2019iptal seferler. Pegasus 24.02.2019 – 24 Şubat 2019 iptal seferler.

Not: Sitemizdeki bilgiler bilgi amaçlı olup bahsi geçen havalimanlarından ve havayolu şirketleri ile yolculuk edeceklerin uçuşlarının son durumu için havayolu  şirketleri ile temasa geçmeleri rica olunur. Oluşabilecek zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.

 

Bu yazı 1711 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV