THY ve Türk Yıldızları’ndan Bizde İstiyoruz.

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Hemen her ülkenin bir bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olduğu kadar son yılların modası her ülkenin birde çeşitli hava gösterileri yapan akrotimleri mevcut. Akrotimler genellikle kendileri münferit olarak çeşitli hava şovlarında gösteri yaparlarken nadir de olsa bazen aralarına sivil uçakta alabilmekteler. Araya alınan sivil uçak ise genelde o ülkeyi temsil eden havayolu şirketinin bir uçağı olmakta. Bu sayede hem ülkenin, hem havayolu şirketinin  hemde akrobasi timinin eşsiz bir şekilde reklamı yapılmakta.

Bizde havacılık meraklıları ve havacılığa amatör de olsa gönül vermiş kişiler olarak ülkemiz bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz olan Türk Hava Yolları ve gururumuz, bayrağımızı dünyanın hemen her yerinde gururla dalgalandıran Türk Yıldızları’ndan böyle bir gösteri istiyoruz. Düşünsenize, Önde  Türk Hava Yolları’nın Boeing 777 yada Airbus 330 tipi uçaklarından birisi, arkasında 8 tane Türk Yıldızı. Dumanları ile birlikte. Düşünmesi bile insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor. Hatta çıtayı bir tık daha yükseltip diğer gururumuz SoloTürk’ümüzü de gösteriye dahil etmek mümkün.

Yönetici ve yetkililer bizleri duyuyor, okuyorlarsa bu naçizane isteğimizi değerlendirmelerini rica ederiz.  Aşağıda örneklerinin videolarını paylaştığımız gösteri yapılamayacak kadar zor bir olay değil. İstemek yeter. Şimdiden sizlere candan teşekkürler.

Okuyucularımızdan, sayfa ve grup takipçilerimden naçizane bir isteğimde bu konuyu olabildiğince paylaşmaları. Ne kadar çok paylaşılırsa o kadar amaca hizmet edecektir. Sizlere de  teşekkürler.

 

Bu yazı 1094 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Taha dedi ki:

    A340 ile yapılsa efsane olur Hatta bu sefer için gönüllü 50 kişi alsalar bizde o heyecanlı dakikaların içinde olsak en büyük hayalim diyebilirim

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV