Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC67

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC67

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC67/PGT67 nerenin seferi? PC67/PGT67 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC67/PGT67 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC67/PGT67 sefer sayılı uçuşu Kayseri Erkilet Havalimanı –  Ankara Esenboğa Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Kayseri Erkilet Havalimanı –  Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Kayseri Erkilet Havalimanı –  Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçuş süresi. Kayseri Erkilet Havalimanı –  Ankara Esenboğa Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Kayseri Erkilet Havalimanı –  Ankara Esenboğa Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Uçuşlar genellikle şirketin bakım yapılan uçaklarının Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 30 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 77 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV