Dilan Polat Uçak Aldı İddiası

Paylaş
 

Dilan Polat uçak mı aldı? Dilan Polat uçak aldı mı? Dilan Polatın uçağı. Engin Polat Dilan Polat’a uçak aldı. Engin Polat Dilan polat a uçak mı aldı. Dilan Polat helikopter mi aldı? Dilan Polat helikopter aldı mı? Dilan Polatın helikopteri. Engin Polat Dilan Polat’a helikopter aldı. Engin Polat Dilan Polat a helikopter mi aldı. 

Sosyal medyada paylaşılan videolarda süslenmiş bir uçağın önünde görüntülenen sosyal medya fenomeni Dilan Polat’a uçak hediye edildiği iddia edildi. Eşi Engin Polat tarafından hediye edildiği iddia edilen uçak ile İstanbul’dan Dalaman Havalimanı’na giden Polat oradan da helikopter ile Marmaris’e geçti.

Polat’a hediye edildiği iddia edilen uçak TAV şirketler grubuna ait TC-TVH tescilli uçak. Uçak 2016 yılında şirket bünyesinde çalışmaya başladı. Daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ

Helikopter ise Dalaman havalimanı ve çevresinde charter uçuşlar yapan TC-HLD tescilli helikopter. Uçak ve helikopterin satın alınmadığı ancak kiralandığı tahmin ediliyor.

Düzenleme: İddialar üzerine bir açıklama yapan Engin Polat uçağın satın alınmasının söz konusu olmadığını ve kiralandığını ifade etti.

Bu yazı 42 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV