Diyarbakır Havalimanı Kapanıyor

Paylaş
 

Diyarbakır Havalimanı Kapanıyor.

Diyarbakır Havalimanı’nda 24 Mayıs 2021 – 25 Haziran 2021 tarihleri arasında bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle hizmete ara verecek.

Diyarbakır seferlerinin bu süre zarfında çevre Elazığ Havalimanı, Mardin Havalimanı, Batman Havalimanı gibi meydanlara yönlendirileceği tahmin ediliyor.

Konu ile ilgili SunExpress havayolu şirketi ” Diyarbakır Havalimanı, 24 Mayıs – 25 Haziran 2021 tarihleri arasında havalimanında acil ihtiyaç duyulan bakım ve tamir işlemleri nedeniyle hizmete ara verecektir. Bu nedenle, Diyarbakır için planladığımız karşılıklı tüm iç hat uçuşlarımız Mardin Havalimanı (MQM) ve tüm dış hat uçuşlarımız ise Elazığ Havalimanı (EZS) üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu tarihler arasında herhangi bir Diyarbakır uçuşumuza rezervasyonunuz varsa ve bu uçuşunuz için Mardin veya Elazığ üzerinden seyahat etmek istemiyorsanız yeniden rezervasyon işlemleriniz için Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizi aramanızı rica ederiz. Eğer uçuş rezervasyonunuzu bir seyahat acentesi üzerinden yaptıysanız, doğrudan acente temsilcinizle iletişime geçmenizi rica ederiz. ” açıklamasını yaptı.

Benzer açıklamaları diğer havayolu şirketlerinin de yapması bekleniyor.

Bu yazı 1212 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV