Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Dünyaca Ünlü Star Çorlu’da Mahsur Kaldı
25 Ocak 2022
Goklerdeyiz Admin

Dünyaca Ünlü Star Çorlu’da Mahsur Kaldı

Dünyaca Ünlü Star İnna Çorlu’da mahsur kaldı.

Türk Hava Yolları’na ait TK1044 sefer sayılı uçuşu ile Romanya’nın Bükreş Havalimanı’ndan gelen TC-LTH tescilli Airbus A321-271NX tipi uçağın pilotları İstanbul Havalimanı ve çevresindeki olumsuz hava koşulları yüzünden havada bir süre turladıktan sonra Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’na yöneldiler.Uçakta birde ünlü isim vardı…

Yeni şarkısı ‘Up’ isimli şarkının promosyon çalışmaları için Romanya’dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna’nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’na inmek zorunda kaldı.

Yolların kapanması nedeniyle Çorlu‘da kalan ünlü şarkıcı Inna, kar engeli yüzünden korku dolu anlar yaşadı. İstanbul’da çeşitli TV ve radyo programlarına katılması beklenen Inna’nın programı kar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Hava şartları nedeniyle Çorlu inmek zorunda kalan Inna, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafında “Bu fotoğrafta İstanbul’da olduğumu göstermeliydim. Ama olmadı. Türkiye’de bir yerde güvendeyim. Fakat yorgunum” dedi.

Ayrıca Inna’nın sosyal medyada Çorlu diye Çorum yazması dikkatlerden kaçmadı.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu'da mahsur kaldı

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya