Havada Dehşet – 601 Sefer Sayılı Uçuş

Paylaş
 

Secuestro al vuelo 601 – Havada Dehşet : 601 Sefer Sayılı uçuş –The Hijacking of Flight 601

601 sefer sayılı uçuş dizisi gerçek mi? 601 sefer sayılı uçuş dizisi nerede yayınlanıyor? 601 sefer sayılı uçuş filmini izle. 601 sefer sayılı uçuş filmi nerede yayınlanıyor? 601 sefer sayılı uçuş dizisi nerede?

 ‘601 sefer sayılı uçağın kaçırılması’nın gerçek hikayesi Netflix platformunda  “Ya devrim ya ölüm!” sloganı ile başlıyor.  önetmenliğini C.S. Prince ve Pablo González’in (The Great Heist) üstlendiği dizi, 30 Mayıs 1973’te gerçekleşen Latin Amerika tarihindeki en uzun hava kaçırma olayından ilham alıyor. Sam Colombia Havayolları’nın 84 yolculu Hk1274 sefer sayılı uçuşu Pereira ile Medellin seferini yaparken kaçırılmıştı.( filmde havayolu şirketinin ismi Aero Bolivar ) Aero bolivar gerçek birhavayolu şirketi mi? Aero bolivar nerenin havayolu şirketi? Aero bolivar hangi ülkenin havayolu şirketi.

Korsanlar, fidyeyi almak için gerilla kılığına giren ve herhangi bir siyasi bağlantısı olmayan iki eski Paraguaylı futbolcuydu. Kaçırma 60 saatten fazla sürdü ve o dönemdeki en uzun havayolu kaçırma olaylarından biriydi ve seyahat edilen en uzun mesafeydi. Başrollerinde Mónica Lopera, Christian Tappan, Enrique Carriazo, Ángela Cano, Marcela Benjumea’nın yer aldığı, diğer ulusal ve uluslararası yeteneklerin yer aldığı Hijacking of Flight 601, izleyicilerini koltuklarının kenarında tutmayı amaçlıyor…

Dizinin Fragmanı

601 Sefer Sayılı Uçuşun Laneti

Bu yazı 34 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV