Onur Air Sefer Numaraları – 8Q124/OHY124 – 8Q125/OHY125

Paylaş
 

Onur Air ( Onur Havayolları)’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada Onur Air şirketine ait 8Q124/OHY124 sefer numaralı  seferin uçuş bilgileri  var. Onur  Hava Yolları‘nın 8Q124/oHY124  sefer sayılı uçuşu İstanbul Atatürk Havalimanı – Bodrum  seferidir. Bu seferler haftanın belli günleri  Airbus A320 ve Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta. İstanbul Atatürk Havalimanı – Bodrum seferi uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul Atatürk Havalimanı –Bodrum arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 45 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise 8Q125/OHY125.  Peki Bodrum– İstanbul Atatürk Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferi dönüş seferi ile aynı süre olmakta . Dönüş seferinin süresi ise yine 45 dakika  civarında.

Onur Air  ( Onur  Hava Yolları’nın )’in diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1256 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV