Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC49

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC49

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC49/PGT49 nerenin seferi? PC49/PGT49 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC49/PGT49 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC49/PGT49 sefer sayılı uçuşu Beyrut – Beirut Rafic Hariri Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı  seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Beyrut – Beirut Rafic Hariri Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Beyrut – Beirut Rafic Hariri Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanıseferi uçuş süresi. Beyrut – Beirut Rafic Hariri Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Beyrut – Beirut Rafic Hariri Havalimanı – Adana Şakirpaşa Havalimanı  arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 109 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV