Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC53

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC53

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC53/PGT53 nerenin seferi? PC53/PGT53 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC53/PGT53 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC53/PGT53 sefer sayılı uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Antalya Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçuş süresi. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Antalya Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Antalya Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 2 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Pegasus Havayolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 124 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV