Pegasus Havayolları Sefer Numaraları PC63

Paylaş
 

Pegasus Hava Yolları  Sefer Numaraları – PC63

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

PC63/PGT63 nerenin seferi? PC63/PGT63 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada PC63/PGT63 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Pegasus Havayolları‘nın PC63/PGT63 sefer sayılı uçuşu Gaziantep Oğuzeli Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferinin uçuş kodudur .  Bu seferler Airbus A320 Neo ve Boeing 737  tipi uçaklarla yapılmakta.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Gaziantep Oğuzeli Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçuş süresi. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferi uçakla ne kadar sürüyor?

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı –  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Uçuşlar genellikle şirketin bakım yapılan uçaklarının Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 1 saat 20 dakika civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 79 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV