Sun Express’in O Uçakları Gidiyor

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

SunExpress şirketi filosunda bulunan 4 uçak gidiyor.

Sun Express filosunda bulunan D-ASXE, D-ASXG,D-ASXH vre D-ASXI tescilli Boeing 737 tipi uçaklar kiracı şirkete geri dönüyor. Uçakların son bir kaç gün içinde kiracı şirkete gönderilmeden önce yaptıkları test uçuşlarının flightradar kayıtları.

Uçaklardan D-ASXE tescilli  Boeing 737-8CX(WL) tipi uçak TC-SUG tescili ile 2002 -2011 yılları arasında SunExpress şirketinde çalışmış. Sonra yine aynı şirket bünyesinde çalıştıktan sonra günümüze kadar  yine aynı şirket bünyesinde bulunan SunExpress Germany şirketinde çalışmaya başlamış. Bu yıl itibarı ile kira sözleşmesi biten uçak kiraçı şirket olan Macquarie AirFinance şirketine test uçuşunun ardından teslim edilecek. XG1075/SXD1075 uçuş koduyla yapılan test uçuşunun flightradar24.com sitesindeki kaydı.

Bir diğer uçak D-ASXG tescilli  Boeing 737-8CX(WL) tipi uçak (KungFu Panda çıkartmalı ) TC-SUH tescili ile 2002 -2012 yılları arasında SunExpress şirketinde çalıştıktan sonra günümüze kadar  yine aynı şirket bünyesinde bulunan SunExpress Germany şirketinde çalışmaya başlamış. Bu yıl itibarı ile kira sözleşmesi biten uçak kiraçı şirket olan Macquarie AirFinance şirketine test uçuşunun ardından teslim edilecek. XG1072/XG1072 uçuş koduyla yapılan test uçuşunun flightradar24.com sitesindeki kaydı.

Bir diğer uçak D-ASXH tescilli  Boeing 737-8CX(WL) tipi uçak (KungFu Panda çıkartmalı ) TC-SUJ tescili ile 2002 -2012 yılları arasında SunExpress şirketinde çalıştıktan sonra günümüze kadar  yine aynı şirket bünyesinde bulunan SunExpress Germany şirketinde çalışmaya başlamış. Bu yıl itibarı ile kira sözleşmesi biten uçak kiracı şirket olan Macquarie AirFinance şirketine test uçuşunun ardından teslim edilecek. XG1072/XG1072 uçuş koduyla yapılan test uçuşunun flightradar24.com sitesindeki kaydı.

 

Bir diğer uçak D-ASXI tescilli  Boeing 737-8CX(WL) tipi uçak TC-SUI tescili ile 2002 -2016 yılları arasında SunExpress şirketinde çalıştıktan sonra günümüze kadar  yine aynı şirket bünyesinde bulunan SunExpress Germany şirketinde çalışmaya başlamış. Bu yıl itibarı ile kira sözleşmesi biten uçak kiraçı şirket olan Macquarie AirFinance şirketine test uçuşunun ardından teslim edilecek. XG1076/XG1076 uçuş koduyla yapılan test uçuşunun flightradar24.com sitesindeki kaydı.

Bu yazı 2412 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV