SunExpress Sefer Numaraları – XQ1/SXS1 – XQ2/SXS2

Paylaş
 

Sun Express Havayolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada Sun Express Havayolları şirketine ait XQ1/SXS1 sefer numaralı  seferin uçuş bilgileri  var. Atlasglobal Hava Yolları‘nın XQ1/SXS1 sefer sayılı uçuşu Antalya – Frankfurt seferidir.Bu seferler haftanın her günü Airbus 320 ve Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta. Antalya Havalimanı – FRankfurt seferi uçakla kaç saat sürüyor?

Antalya – Frankfurt arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun yaklaşık 3 saat sürdüğünü söyleyebiliriz.

Aynı seferin dönüş sefer numarası ise XQ3/SXS3.  Peki Frankfurt– Antalya Havalimanı uçakla kaç saat sürüyor? Gidiş seferi dönüş seferi ile aynı süre olmakta .

SunExpress Havayolları’nın  diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 1189 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV