THY Uçağı Neden Mumbai’den Bodrum’a Geldi?

Paylaş
 

4 Temmuz 2018 günü Türk Hava Yolları’na ait TC-JNT tescilli Airbus A330-303 tipi uçak TK3450 İstanbul Atatürk Havalimanı – Mumbai ve TK3451 Mumbai – Bodrum seferini yaptı. Bu uçak Türk Hava Yolları uçuş listesinde yer almayan Mumbai – Bodrum seferini neden yaptı?

Hindistan’ın en zenginleri arasında yeralan Gupta ailesinden Anil ve Micharu Gupta’nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal’ın kızları Harshita Agarwal düğünlerini yapmak için Bodrum’da lüks bi otel tercih etti. 4 Temmuz’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam edecek olan masalsı düğün Bodrum’da gerçekleşiyor.

Düğün için Hindistan’ın Bombay kentinden 250 kişilik misafir grubuna karşılık yaklaşık 300 kişilik özel ekip Bodrum’a geldi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri aylar öncesinden hazırlıklara başlanan düğün için hiçbir harcamadan kaçınılmadığı öğrenildi. Davetliler, Türk Hava Yolları’ndan özel olarak kiralanan TC-JNT tesclli  A330 tipi uçak ile Hindistan’ın Bombay ( Mumbai ) kentinden direk olarak Bodrum’a geldi. Düğün aynı zamanda hinditan basını tarafından da takip ediliyor.

 

Bu yazı 1118 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV