Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK191 ve TK192

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK191 ve TK192

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK191 / THY191 nerenin seferi? TK191/ THY191 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK191/THY191 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK191/THY191 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Dallas Fort Worth Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler olarak Boeing 787 Dreamliner tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Dallas Fort Worth Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dallas Fort Worth Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Dallas Fort Worth Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dallas Fort Worth Havalimanı arası  yaklaşık 12 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK192/ THY192 nerenin seferi? TK192/ THY192 nolu uçuş nereye gidiyor?

Dallas Fort Worth Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dallas Fort Worth Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dallas Fort Worth Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dallas Fort Worth Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 11 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 132 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV