Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK203 ve TK204

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK203 ve TK204

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK203 / THY203 nerenin seferi? TK203/ THY203 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK203/THY203 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK203/THY203 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Seattle Tacoma Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 777 tipi  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Seattle Tacoma Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Seattle Tacoma Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Seattle Tacoma Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Seattle Tacoma Havalimanı arası  yaklaşık 12 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK204/ THY204 nerenin seferi? TK204/ THY204 nolu uçuş nereye gidiyor?

Seattle Tacoma Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Seattle Tacoma Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Seattle Tacoma Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Seattle Tacoma Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 11 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 173 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV