Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK223 ve TK224

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK223 ve TK224

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK223 / THY223 nerenin seferi? TK223/ THY223 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK223/THY223 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK223/THY223 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Caracas Simon Bolivar Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Boeing 787 Dreamliner tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Caracas Simon Bolivar Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Caracas Simon Bolivar Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı – Caracas Simon Bolivar Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Caracas Simon Bolivar Havalimanı arası  yaklaşık 12 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK224/ THY224 nerenin seferi? TK224/ THY224 nolu uçuş nereye gidiyor?

Caracas Simon Bolivar Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Caracas Simon Bolivar Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Caracas Simon Bolivar Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Caracas Simon Bolivar Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 11 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 26 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV