Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK273 ve TK274
1 Haziran 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK273 ve TK274

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK273 ve TK274

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK273 / THY273 nerenin seferi? TK273 / THY273 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK273 / THY273 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK273 / THY273 sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Chisinau – Kişinev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Chisinau – Kişinev Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK274/ THY274 nerenin seferi? TK274/ THY274 nolu uçuş nereye gidiyor?

Moldova Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Chisinau – Kişinev Havalimanı– İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte.  Chisinau – Kişinev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 1 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya