Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK332 ve TK333

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK332 ve TK333

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK332 / THY332 / THY4SZ nerenin seferi? TK332 / THY332 / THY4SZ nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK332 / THY332 / THY4SZ sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK332 / THY332 / THY4SZ sefer sayılı uçuşu İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 Neo ve Boeing 737 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı –  Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı arası  yaklaşık 3 ,5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Bakü ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Washington uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Bakü uçak bileti varmı?

TK333 / THY333 / THY2DW nerenin seferi? TK333 / THY333 / THY2DW nolu uçuş nereye gidiyor?

Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Azerbaycan Bakü Haydar Aliyev Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 3 saat civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 86 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV