Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK437 ve TK438

Paylaş
 

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK437 ve TK438

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK437 / THY437  nerenin seferi? TK437 / THY437 nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK437 / THY437 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın  TK437 / THY437 sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A319 ve  A320  tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

İstanbul Havalimanı –  Dubrovnik Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Dubrovnik Havalimanı arası  yaklaşık 1.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti ne kadar? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti fiyatı? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti fiyat? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik ucuz uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti. İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti kaç lira? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti kaç dolar? İstanbul Havalimanı – Dubrovnik uçak bileti varmı?

TK438/ THY438  nerenin seferi? TK438 / THY438 nolu uçuş nereye gidiyor?

Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Dubrovnik Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 1.5 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu yazı 73 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV