Türk Hava Yolları Sefer Numaraları – TK67/THY67

Paylaş
 

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

Sırada TK67/THY67 sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK67/THY67 sefer sayılı uçuşu Singapur Changi – İstanbul Atatürk Havalimanı seferiydi ve yaklaşık 3 yıl önce sonlandırıldı.. Bu seferler Airbus 330 tipi uçaklarla yapılmaktaydı. Singapur Changi –  Jakarta seferi uçakla kaç saat sürüyordu?

Singapur Changi –  İstanbul Atatürk Havalimanı arası uçaklar hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Ancak ortalama olarak uçuşun 11 saat 30 dakika civarında sürdüğünü söyleyebiliriz.

Türk Hava Yolları’nın diğer seferleri için TIKLAYINIZ

Bu yazı 986 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV