Göklerdeyiz Havacılık Sitesi
Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK798 ve TK799
13 Eylül 2023
Goklerdeyiz Admin

Türk Hava Yolları Sefer Numaraları TK798 ve TK799

Türk Hava Yolları – THY Sefer Numaraları – TK798 ve TK799

Türk Hava Yolları’nın hangi sefer numaralı uçağı nereye gidiyor? Hangi sefer numaralı sefer kaç saat sürüyor? Hepsini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Sefer ( Uçuş ) numarası dediğimiz şey havayolu şirketinin kodundan (Türk Hava Yolları THY, Delta DL, United UA şeklinde) sonra gelen numaralardan ibaret. Bazı istisnaları olsa da genellikle doğuya veya kuzeye yapılan uçuşlar çift sayılarla, batıya veya güneye yapılan uçuşlar ise tek sayılarla ifade ediliyor.

TK797 / THY797 / THY2TG nerenin seferi? TK797 / THY797 / THY2TG nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK797 / THY797 / THY2TG sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK797 / THY797 / THY2TG sefer sayılı uçuşu  İstanbul Havalimanı –  Basra Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

İstanbul Havalimanı – Basra Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? İstanbul Havalimanı – Basra Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor? İstanbul Havalimanı –  Basra Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. İstanbul Havalimanı – Basra Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

TK799 / THY799 / THY5YC nerenin seferi? TK799 / THY799 / THY5YC nolu uçuş nereye gidiyor?

Sırada TK799 / THY799 / THY5YC sefer numaralı uçuş bilgileri  var. Türk Hava Yolları‘nın TK799 / THY799 / THY5YC sefer sayılı uçuşu Basra Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçuş kodudur .  Bu seferler genel  olarak Airbus A321 tipi uçaklarla yapılmakta.

Basra Havalimanı – İstanbul Havalimanı seferi uçakla kaç saat sürüyor? Basra Havalimanı – İstanbul Havalimanı uçakla ne kadar sürüyor?

Basra  Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası uçaklar, hava şartları ve inilen kalkılan meydanlardaki şartlarla alakalı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Basra Havalimanı – İstanbul Havalimanı arası  yaklaşık 4 saat  civarında  sürdüğünü söyleyebiliriz.

İstanbul  – Basra uçak bileti ne kadar? İstanbul  – Basra uçak bileti fiyatı? İstanbul  – Basra uçak bileti fiyat? İstanbul  – Basra ucuz uçak bileti. İstanbul  – Basra uçak bileti. İstanbul  – Basra uçak bileti kaç lira? İstanbul  – Basra uçak bileti kaç dolar? İstanbul  – Basra uçak bileti varmı? İstanbul  – Basra plane ticket. İstanbul  – Basra uçağı ne zaman inecek? İstanbul  – Basra uçağı ne zaman indi?. İstanbul  – Basra uçağı indi mi? İstanbul  – Basra plane landing.  İstanbul  – Basra uçak bileti ne kadar? İstanbul  – Basra uçak bileti fiyatı? İstanbul  – Basra uçak bileti fiyat? İstanbul  – Basra ucuz uçak bileti. İstanbul  – Basra uçak bileti. İstanbul  – Basra uçak bileti kaç lira? İstanbul  – Basra uçak bileti kaç dolar? İstanbul  – Basra uçak bileti varmı? İstanbul  – Basra plane ticket. İstanbul  – Basra uçağı ne zaman inecek? İstanbul  – Basra uçağı ne zaman indi?. İstanbul  – Basra uçağı indi mi? İstanbul  – Basra plane landing.

Bir Yorum Bırak

Facebook Yorumları

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Göklerdeyiz Mobil By Erhan Aydoğdu Namaz Vakitleri -- Ulucan Medya