Uçaklarda Koltuk Planı – Air Anka – Airbus A330

Paylaş
 

Filosunda 3 Adet Airbus A330 tipi uçak  bulunan Air Anka Havayolları –  Air Anka Airlines şirketinin A330 tipi uçaklarının koltuk planı ve düzeni  nasıl? Uçuştan önce bilet aldıktan sonra koltuk rezervasyonu ve check-in (çekin) yaparken  yaparken hangi koltuğu seçmeliyim? Anadolujet  şirketi  uçakları koltuk numaraları nasıl?  En iyi ve en konforlu koltuk hangileri? Uçakta cam kenarı koltuk.

Air Anka Havayolları uçak koltuk planı. Air Anka Havayolları uçak koltuk yerleşimi. Air Anka Havayolları uçak koltuk numaraları. Air Anka Havayolları uçak koltuk düzeni.

Bütün bu sorularınıza yardımcı olması için sizler için küçük bir araştırma yaptım. Öncelikle uçuştan önce hangi şirketin hangi model uçağıyla uçacağımızı bilmek en önemli nokta. Genelde son dakika değişiklikleri hariç uçuşa son 24 saat kala aşağı yukarı uçuşa verilecek uçak modeli belli olmakta. Böylelikle kendiniz için en konforlu koltuğu seçmek için bolca zamanınız olmakta. Kimi şirketlerde koltuk seçmek ücretsizken bazı şirketler koltuk seçmek için ücret isteyebiliyor. Ayrıca örnek olarak konfigürasyondaki C harfi Busines yada benzeri class, Y yada W harfi ise standart yani ekonomi classı  temsil ediyor. Arkalarına gelen sayılar ise yolcu koltuk sayısını belirtmekte.

Filosunda 3 adet Airbus A330 model uçağı  bulunan Air Anka Havayolu  şirketinin uçaklarının tüm koltuk konfigürasyonu  henüz belli değil. Ancak C Business,  Y ekonomi sınıfı temsil ediyor.

Air Anka Airlines A330 seat plan.

Bu yazı 513 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV