Uçaklarda Koltuk Planı – Southwind Havayolları – Boeing 777

Paylaş
 

Filosunda 1 Adet Boeing 777 tipi uçak  bulunan Southwind Havayolları –  Southwind Airlines şirketinin B777 uçaklarının koltuk planı ve düzeni  nasıl? Uçuştan önce bilet aldıktan sonra koltuk rezervasyonu ve check-in (çekin) yaparken  yaparken hangi koltuğu seçmeliyim? Southwind şirketi  uçakları koltuk numaraları nasıl?  En iyi ve en konforlu koltuk hangileri? Uçakta cam kenarı koltuk.

Southwind Havayolları uçak koltuk planı. Southwind Havayolları uçak koltuk yerleşimi. Southwind Havayolları uçak koltuk numaraları. Southwind Havayolları uçak koltuk düzeni.

Southwind Havayolları uçaklarının koltuk planı. Southwind Havayolları uçaklarının koltuk yerleşimi. Southwind Havayolları uçaklarının koltuk numaraları. Southwind Havayolları uçaklarının koltuk düzeni.

Bütün bu sorularınıza yardımcı olması için sizler için küçük bir araştırma yaptım. Öncelikle uçuştan önce hangi şirketin hangi model uçağıyla uçacağımızı bilmek en önemli nokta. Genelde son dakika değişiklikleri hariç uçuşa son 24 saat kala aşağı yukarı uçuşa verilecek uçak modeli belli olmakta. Böylelikle kendiniz için en konforlu koltuğu seçmek için bolca zamanınız olmakta. Kimi şirketlerde koltuk seçmek ücretsizken bazı şirketler koltuk seçmek için ücret isteyebiliyor. Ayrıca örnek olarak konfigürasyondaki C harfi Busines yada benzeri class, Y yada W harfi ise standart yani ekonomi classı  temsil ediyor. Arkalarına gelen sayılar ise yolcu koltuk sayısını belirtmekte.

Filosunda 1 adet Boeing 777 model uçağı  bulunan Southwind Havayolu  şirketinin uçaklarının tüm koltuk konfigürasyonu C7Y524 . Yani C Business,  Y ekonomi sınıfı temsil ediyor.

Southwind Airlines Boeing 777 seat plan.

Bu yazı 380 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV