British Airways Çuvallamaya Başladı

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Önce idrarlı koltuğa yolcu oturttular, sonrasında başkasının pasaportu ile bir başkasını taşıdılar, şimdi ise valizleri kaybettiler.

Avrupanın en büyük havayolu şirketi olduğunu iddia eden ingiltere merkezli Birtish Airways’ın son günlerde yaptıkları iddiasını gölgede bırakıyor. Yaklaşık bir hafta önce 11 saatlik Londra Heathrow – Cape Town seferini yapan bir uçaktaki  yolcusunu idrarlı ve kokulu koltukta seyahat ettiren ve çözüm bulmayan British Airways ynie geçen hafta kız arkadaşının pasaportu ile Londra – Gatwick – Berlin yolculuğu yapan bir erkek yolcunun uçağa yönlendirilmesi skandalına da karıştığı belirtilmişti.

Son olarak Türk işadamı Cem Habib’in Londra – İstanbul yolculuğunda kaybedilen 13 valiz skandalı British Airways şirketinde bir şeylerin ters gittiği ve kaybedilen 13 valiz hakkında ailenin şikayetine havayolu şirketinin verdiği “Bavullarınızı bulamıyoruz. Büyük bir ihtimalle Londra’da kargoda bir aksaklık yaşandı. En kısa sürede bavullarınızı size teslim edeceğiz. Bu olay nedeniyle özrümüzü kabul edin” cevabı işlerini ciddiye almadıkları izlenimini bıraktığı ve büyüklük iddiasında bulunan havayolu şirketine yakışmayan bir cevap olduğu belirtildi.

 

Bu yazı 878 kere okundu.
Etiketler:
haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV