Çorlu’lu Ataberk Düşen Uçakta Vefat Etti

Paylaş
 

Bugün (10 Haziran 2019) öğle saatlerinde Antalya Manavgat’ta düşen uçakta 2 kişi hayatını kaybetti 1 kişi ağır yaralandı.

Hayatını kaybedenlerden biri pilot Levent Arslandı. 53 yaşındaki Arslan, 1987’de Hava Harp Okulu’nu bitirdikten sonra pilotaj eğitimini tamamlamıştı. Bir dönem Hava Kuvvetleri’nde pilot olarak görev yapan Arslan, daha sonra ayrılarak turizm sektörüne girmişti. İki yıl önce TC-DBO tescilli tek motorlu Cessna 172’yi alan Arslan’ın bölgede bir uçuş okulu kurmak istediği öğrenildi.

Hayatını kaybedenlerden biri de hayatının baharında olan havacılık tutkunu Ataberk Gökmen’di. Tekirdağ – Çorlu’lu olan Ataberk öğretmeni İstanbul Bilgi Üniversitesi Havacılık Fakültesi Dr. Öğretim Görevlisi Devrin gün ile birlikte yolcu olarak bulunuyordu. Uçağın düşmesi ile ağır yaralanan Levent Arslan olay yerinde, Ataberk Gökmen ise kaldırıldığı Manavgat Devlet Hastanesi’inde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan öğretim görevlisi Devrim Gün ise ağır yaralı olarak hastanede tedavi altına alındı.

Göklerdeyiz.net internet sitesi takipçileri ve Havacılık Meraklıları facebook grubu üyeleri adına elim olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet geride kalan yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tekrarları yaşanmaması dileklerimizle…

Pilot Levent Arslan:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, şapka ve açık hava

Ataberk Gökmen…

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gökyüzü ve açık hava

Son Dakika. Antalya’da Uçak Düştü Yaralılar Var

Bu yazı 1481 kere okundu.
Etiketler:
antalya haberler
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV