Havayolu Şirketlerinden İzmir Açıklamaları

Paylaş
 

İzmir yakınlarında Ege Denizi’nde bu gün ( 30 Ekim 2020 ) gerçekleşen deprem nedeni ile Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları birer açıklama yaptılar.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, ”Bugün meydana gelen deprem sonrası şirketimiz İzmir’e iki ek sefer gerçekleştirme kararı aldı. Ankara ve İstanbul’dan icra edilecek bu uçuşlar; TK4370 Ankara Esenboğa Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve TK6970 İstanbul Havalimanı – İzmir Adnan Menderes Havalimanı ” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca yapılan başka duyuruda ise aşağıdaki ifadeler kullanıldı.

Resim

Pegasus Havayolları tarafından yapılan açıklamada ise ” 30 Ekim 2020 tarihinde İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle, İzmir çıkışlı ve varışlı 30 Ekim 2020 tarihinde bileti olan misafirlerimize ücretsiz değişiklik ve açığa alma imkanı sunulmaktadır. İşlemlerinizi 0850 250 6702 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

Anadolujet şirketinden de bir açıklama geldi :

Resim

Ülkemizin bir diğer havayolu şirketi SunExpress ise paylaştığı bilgi mesajında ”

İzmir’de meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralanan vatandaşlarımıza ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İzmir’in havayolu olarak bu zor zamanlarda da İzmir’in yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadeleri kullanıldı.
İzmir’imize Göklerdeyiz.net ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletir tekrarlarının yaşanmamasını Allah’tan dileriz.
Bu yazı 193 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV