Karı Koca Pilot Havada Karşılaştı

Paylaş
 

Karı Koca Pilot Havada Karşılaştı

İstanbul’da yaşayan ve iki ayrı hava yolu şirketinde çalışan pilot çift, gökyüzünde eşine az rastlanacak bir şekilde havada karşılaştılar.
Pegasus Havayolları’nda kaptan pilot olan Oğuzcan Yararcan Bahreyn-İstanbul Havalimanı, Türk Hava Yolları – THY’de  ikinci pilot olarak görev yapan eşi Nurdan Yararcan ise Kuala Lumpur-İstanbul Havalimanı seferi için görev başındaydılar.

8 saat önce Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’dan havalanan Nurdan Yararcan Basra Körfezi’ne geldiği sırada pilot eşi Oğuzhan Yararcan da Bahreyn’den havalandı. İki uçak Basra Körfezi üzerinden aynı rotayı takip etmeye başladı. Eşi ile aynı rotayı takip eden Nurdan Yararcan ise gökyüzünde yaşadıkları bu tesadüfü sosyal medya hesabından duyurdu.

Nurdan Yararcan yaptığı paylaşımda, “Kütle çekim yasası bile Yararcan çifti karşısında şaşkın sayın seyirciler. Kocasının yakasını bırakmayan Türk kızı genetiğinden mi, yoksa kalplerimiz mi bir bilmiyorum ama eşimle koca gökyüzünde denk gelmemiz imkansız bir şeydi.

Bu da böyle bir anımız oldu. Çok enteresan bir uçuş yaptım. Kuala Lumpur’dan kalktıktan tam 8 saat sonra, Bahreyn’den kalkan eşimin uçağı tırmandı, önce yan yana, sonra aynı rotada bizi takip etti. Uğraşsak denk gelmeyecek hayatımın en hoş tesadüflerden biriydi.” açıklamasına yer verdi.

Bu yazı 744 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV