Taron Avia Uçağı Tekirdağ – Çorlu Havalimanı’nda

Paylaş
 

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’nın bugün  ( 6 Eylül 2018 ) değişik bir misafiri vardı. Türkiye’ye seferi olmayan Ermenistan havayolu şirketi Taron Avia’ya ait EK73775 tescilli Boeing 737-55S tipi uçak 9U9007/MLD9007  sefer sayılı Chisinau – Tekirdağ – Çorlu Havalimanı seferi ile kiralık olarak çalıştığı Air Moldova şirketi adına geldi. Geliş nedeni hakkında bilgi verilmezken uçağın 9U9008/MLD9008 sefer sayılı Tekirdağ Çorlu Havalimanı – Chisinau seferi ile geri döndüğü görüldü.

İstanbul gibi yoğun hava trafiğine sahip bir metropolün yanı başındaki Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na bu şekilde değişik havayolu şirketleri tarafından kullanılması biz havacılık meraklıları tarafından ilgiyle takip edilmekte ve trafiğin iç ve dış hat seferlerinin başlaması ve artması yönünde isteklerimizi her fırsatta yetkililere iletiyoruz. Temennimiz Tekirdağ Çorlu Havalimanının kenarda atıl olarak durmaması, yurt içi ve yurtdışı tarifeli chartet seferlere açılması yönünde.

Bunun için de sizlerin ilgisine ve paylaşımına sunduğumuz imza kampanyası için : Kampanyayı imzaladıktan sonra daha çok amaca hizmet etmesi açısından lütfen paylaşınız, paylaştırınız.

TIKLAYINIZ

 

 

Bu yazı 694 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV