Özel Jet ve Helikopter Kiralamak Artık Çok Kolay

Paylaş
 

Yolcu uçağı özel jet  ve helikopter kiralamalarında özel fiyat ve hizmet avantajları sunan Pardus Air, geniş filosu ve dünyanın her noktasına 7/24 hizmet veren global bir charter şirketidir.Geniş bir hizmet yelpazesi olan Pardus Air Kanada merkezli kurulmuş  havacılık şirketi olup Türkiye’de İstanbul ve Antalya da hizmet vermektedir.

Yolcu uçağı, helikopter ve özel jet kiralama dışında Pardus Air müşterilerine en iyi hizmeti vermek için hava ambulans, hava kargo , yer hizmetleri, uçak yönetim ,hava aracı satışı,hangarlama, uçuş işletme gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Envanterindeki  64 helikopter , 54 adet özel jet ,12 adet yolcu uçağı 7 adet büyük kargo uçağı ile 11 ülkeden dünyanın her noktasına hızlı ve konforlu erişimi siz müşterilerimize A+ kalite anlayışı ile sunar.

 

Pardus Air 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerini verdiği güven ile birlikte uygun fiyat ve yüksek kalite sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Yolcu uçağı kiralamada yurt içi ve yurt dışında çeşitli amaçlarla (tatil,iş gezisi, toplantı tur organizasyonlar vb.) yapacağınız seyahatlerinizi piyasa koşullarındaki en iyi seçenekleri minimum fiyat garantisi ile süratle sizlere sunarak, şirketinize büyük bir prestij sağlayabiliriz.

Yolcu uçak kiralama hizmeti kalabalık gruplar için iyi ve hesaplı bir seçimdir. Kalabalık gruplardan kast edileni daha iyi açıklamak için şu örnekleri vermek mümkündür; Futbol takımları, müzisyenlerden oluşan gruplar, kişilere özel olarak düzenlenen gezi grupları, takımlarını desteklemek üzere başka ülkelere seyahat eden taraftarlar, kalabalık gruplar halinde iş seyahati yapacaklar ve turizm grupları organizasyonlara katılacak kişiler.

Avantajları;

  • Talep edilen uçuş güzergahına istinaden en yakın havalimanlarına planlama yapılarak yolcuların lokal transfer süreleri en kısa süreye indirilir, bu sayede zaman ve maliyetten tasarruf edilerek yolcuların seyahatten keyif alması sağlanır.
  • Müşterilerin talepleri ve bütçeleri doğrultusunda uçakta servis edilecek ikram siparişi alınır ve kişiye özel 1. sınıf hizmet sağlanır.
  • Şirket ve grup uçuşlarında ,talebe istinaden koltuk başlıklarına ve uçak gövdesine özel logo/sticker monte edilebilir.
  • Havalimanlarında yolcularımıza özel bekleme salonları ve check-in kontuarları rezerve edilir.
  • Tarifeli uçuşların aksine seyahat süresince yaşanacak transfer ve bekleme sürelerini minimize edilebilir.
  • Esnek uçuş planlama saatleri ile müşterilerinin olası gecikmelerini telafi etmek ve uçuş ekibi ile koordineli olarak güvenli uçuş koşulları muhafaza edilebilir.

 

Özel jet kiralama dünyanın en prestijli ve hızlı ulaşım yollarından biridir.Özelliklede globalleşen dünyada iş yaşamı oldukça hızlı olması gereken müşterilerimizi süratli hizmet vererek hiç vakit kaybettirmeden istenilen noktaya konfor içinde ulaştırma garantisi veriyoruz.Özel jet sadece iş yaşamı için değil özel seyahatler, toplantı ulaşımı vb. seyahatler içinde kullanılmaktadır.

Pardus Air helikopter ile Türkiye çapında hava taksi hizmeti  ve şehir turları düzenlemektedir. Helikopter şehir içi ulaşımın en hızlı ,prestijli ve güvenli  yöntemidir. Türkiye çapında hava taksi ve şehir turları düzenleyen Pardus Air olarak filomuzda mevcut AW109, EC135 ve EC145 tipi helikopterler ile her türlü ihtiyacınıza yönelik uçuşlarınız için taleplerinizi karşılamaktadır.

 

www.pardusair.com

info@pardusair.com

customer@pardusair.com

 

Bu yazı 1344 kere okundu.
Etiketler:
genel
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV