SoloTürk 2017 Sezonuna Hazır

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

Geçtiğimiz yıl yaşanan olaylar nedeniyle iptal olan gösterilerine 2017 seonuyla başlayacağını daha önce sizlere duyurmuştuk.

Dünyanın saygın gösteri ekiplerinden SOLOTÜRK, seçkin hava gösterilerinde Türk bayrağını dalgalandırarak ülkemizi  temsil ediyor.

Solotürk’ümüz , 2017’de yurt içinde il ve ilçeler dahil olmak üzere 100’ün üzerinde, yurt dışında ise Belçika, İngiltere, Çekya, KKTC, Romanya, Slovakya, Avustralya ve Malta başta olmak üzere 22 ülkedeki toplam 130 farklı yerden davet aldı.

SoloTürk bu gün yayınladığı bir video kliple yeni sezona hazır olduğunu gösterdi. Konya 3.Anajet üssünde konuşlu bulunan ve dünaynın F-16 uçağı ile akrobasi gösterileri yapan sayılı takımları arasında bulunan  SoloTürk havakuvvetlerimizin sahip olduğu modern tekkişilik F-16 uçakları ile gösterilerini yapıyor.

Gösteri  takımı toplam 13 kişinin bulunduğu uçuş, basın ve halkla ilişkiler ile bakım ekiplerinden oluşuyor. Uçuş ekibinde, gösteri pilotları Hava Pilot Yüzbaşı Erhan Günar ve Hava Pilot Yüzbaşı Serdar Doğan yer alıyor.

İşte 2017 sezonu için hazırlanan video:

 

Bu yazı 1521 kere okundu.
Etiketler:
haberler solotürk
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV