Uçaklarda Koltuk Planı – AtlasGlobal – Airbus 319

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları.

Filosunda 1 adet Airbus 319 bulunan AtlasGlobal şirketi uçaklarının koltuk planı nasıl? Uçuştan öncecheck-in (çekin) yaparken ve  koltuk rezervasyonu yaparken hangi koltuğu seçmeliyim? Atlasglobal şirketi  uçakları koltuk numaraları nasıl?  En iyi ve en konforlu koltuk hangileri? Uçaklarda oturma planı nasıl? Uçak koltuk planları ne şekilde oluyor? Koltuğumu nereden seçmeliyim? Uçakların içi nasıl olur?

Bütün bu sorularınıza yardımcı olması için sizler için küçük bir araştırma yaptım. Öncelikle uçuştan önce hangi şirketin hangi model uçağıyla uçacağımızı bilmek en önemli nokta. Genelde son dakika değişiklikleri hariç uçuşa son 24 saat kala aşağı yukarı uçuşa verilecek uçak modeli belli olmakta. Böylelikle kendiniz için en konforlu koltuğu seçmek için bolca zamanınız olmakta. Kimi şirketlerde koltuk seçmek ücretsizken bazı şirketler koltuk seçmek için ücret isteyebiliyor.

AtlasGlobal şirketi  filosundaki  tek Airbus 319-100  tipi uçak C8 Y126 koltuk konfigürasyonuna sahip ve 8 adet business 126 adet ekonomi sınıfı koltuk bulunmakta. Tescili TC-ATD

Yeşil ile işaretli olan yerler acil çıkış yanı olan koltuklar. Bu koltuklar hemen hemen tüm uçaklarda en geniş oturma alanına sahip. Uçaklarda en konforlu koltuk olduğu söylenebilir.

Atlas Global Atlasjet Airbus 319 seat plan.

Aşağıdaki fotoğrafta görsel olarak hangi koltuğun nereye denk geldiğini ve lavaboların, galleylerin nerede olduklarını rahatlıkla görebilirsiniz.

AtlasGlobal_Airbus_A319-100

Kaynak seatguru

Bu yazı 4327 kere okundu.
Etiketler:
airbus 319 atlasglobal
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV