İstanbul Airshow’a Nasıl Gidilir? Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Paylaş
 

Merhabalar Havacılık Meraklıları

İstanbul Airshow 2016 6-9 Ekim 2016 tarihleri  arasında İstanbul Atatürk Havalimanı Genel Havacılık terminali özel alanında yapılacak. Bir çok havacılık şirketi uçak imalatçıları, uçak motor ve parça üreticilerinin katılımıyla 6 Ekim 2016 tarihinde saat13:00 da başlayacak etkinlik 9 Ekim 2016 tarihinde saat 15:00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor. İlk 3 gününün sektöre son gününün halk günü olarak duyurulan etkinliğin son gününde yanlarında refakatçi olmak şartıyla çocuklarında alınabileceği etkinliğin sitesinde duyuruldu. Çoğu havacılık meraklısı etkinliğin  nerede olduğunu, katılımın nasıl olacağı konusunda meraklları olduğu için etkinliğin nerede olduğunu sizlerle paylaşmak istedik.

İstanbul Airshow 2016 katılımı ücretlimi?

Herkesin merak ettiği soru ise katılımın ücretli olup olmadığı yönünde. Daha önceki katılımlarda ücretli olmadığı için bu katılımınmda ücret alınacağının bilgisi etkinliğin sitesinde yazmamakla birlikte katılımın sadece davetiye ile olacağı bilgisi paylaşılmış.

Ayrıca etkinliğe ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki internet adresini kullanabilirsiniz. Etkinlik alanına girişte sorun yaşamamak için formu doldururken sitedeki uyarıları okumayı ihmal etmeyiniz.

http://meetinexpo.com/2016airshow/tr/

İstanbul Airshow 2106’ya nasıl giderim? Harita üzerinde :

Avcılar yönünden gelenler için:

harita

 

 

 

 

Sahil Yolundan gelenler için:

harita2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadıköy Yönünden E-5 üzerinden gelenler için:

harita3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadıköy Yönünden O-2 üzerinden gelenler için:

harita3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplu taşıma araçları ile gelecek olanlar ise Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne oldukça yakın olan Küçükçekmece Belediye Başkanlığı’na yakın olan durakları kullanarak etkinlik alanına ulaşabilirler.

 

Bu yazı 2606 kere okundu.
Etiketler:
genel
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Berk dedi ki:

    Sefaköy belediye metrobüs durağında indikten sonra beşyol durağına doğru baktığınızda Burger King göreceksiniz onun yanından girip tabelaları takip edebilirsiniz

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Facebookta bizi bulun
ARŞİV